Lista wystawców

10 lut 2024 - 11 lut 2024

???? Planszostrefa.pl - sklep dla graczy prowadzony przez graczy.

Oddajemy do Waszej dyspozycji półki internetowego raju z planszówkami. Od ponad 11 lat specjalizujemy się w sprowadzaniu trudno dostępnych gier angielskojęzycznych, dostarczając graczom nowości z całego świata. Od lat jesteśmy obecni na jednym z największych wydarzeń planszówkowych na świecie czyli targach "Spiel" odbywających się co roku w Essen.

Planszostrefa już kolejny raz gości na Boardmanii! Ciekawe czym zaskoczy nas tym razem? Koniecznie przyjdźcie sprawdzić!

17 LUT SOB (12:00-19:00), 18 LUT ND (12:00-16:00)

ALEplanszówki to dynamicznie rozwijający się sklep, który specjalizuje się w sprzedaży gier planszowych oraz akcesoriów z nimi związanych. Nasza firma stawia na wysoką jakość i zadowolenie klientów, oferując szeroki wybór znakomitych gier planszowych, oraz artykułów hobbystycznych od renomowanych producentów.

ALEplanszówki to nasz kolejny wystawca, który dołączył do rodziny Boardmanii - zapraszamy Was również na partnerski konwent w Gdańsku - ALEgramy (sprawdźcie zakładkę "Inne Wydarzenia"!

16 lut 2024 - 17 lut 2024

We grew up with tabletop games, and we have since decided to make our own. Archon Studio is dedicated to creating amazing games and miniatures, challenging ourselves with more complex and detailed designs with every project.

Our community is Archon's lifeblood - we share our passion with you and fulfill our dreams together. Project after project, we create models in the highest-quality plastic, making them worth painting and assembling.

 

 

Wydawnictwo Archon będzie obecne podczas 13. edycji Boardmanii, podczas której pokażą być może jakieś prototypy, nauczą Was grać w swoje gry i zorganizują turniej w grę Masters of the Universe!

17 lut 2024 - 18 lut 2024

Smart flamingo - Jesteśmy małym studiem twórczym, wydającym autorskie gry planszowe. Wspieramy polskich twórców gier, prowadzimy proces od pomysłu do wydania, bądź angażujemy się w wybrany etap. Koncentrujemy się na dwóch kategoriach gier: familijnych i zaawansowanych - logicznych oraz euro.

Smart Flamingo juz kolejny raz goszczą na Boardmanii. Tym razem będziecie mogli pograć w grę która będzie w trakcie kampanii,  ich prototypy, i być może usłyszycie jakieś zapowiedzi!

W każdy weekend (SOB-ND)

Lublin Game Spot to organizacja zapewniająca dostęp do kulturalnej mapy Lublina. Organizujemy Strefy Rozrywki, chilloutu oraz obsługę eventową wydarzeń.

Wraz z Fundacją Fru zapraszamy na comiesięczne spotkania Boardmaniowe w Mojo Kuchnia i Przyjaciele - w każdą środę zapraszamy na Zgrajmy się w MOJO!

Lubisz planszówki czy granie na konsoli, interesujesz się GameDev'em bądź AI? 

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi ciekawostkami, które mogą Ci się przydać!

 

GoodMoodÓwka
Zapomnij o rutynie - wejdź do świata gier planszowych i konsolowych! GoodMoodÓwka - strefa rozrywki w dobrym tonie to nie tylko rozrywka, to pozytywne doświadczenie. Z naszym profesjonalnym doradztwem, tłumaczeniem zasad i pozytywną atmosferą, każda gra staje się wyjątkową podróżą. Poznaj z nami nowy wymiary rozrywki!

Oferujemy ponad 200 gier planszowych oraz 10 stanowisk konsolowych z grami muzycznymi, sportowymi, bijatykami oraz samochodówkami.

Lublin Game Spot poleca GoodMoodówkę na każde wydarzenie - napisz do nas! Na pewno się dogadamy. Kontakt: LublinGameSpot@gmail.com

 

W ramach strefy przygotujemy co najmniej 4 turnieje - na xbox będę to: Tekken, Assetto Corsa, Guitar Hero III: Legends of Rock. Na nintendo: Taiko no Tatsujin (bębenek)