Inne wydarzenia

ALEGRAMY

???????? ALEgramy 2024 ????????

Szykujcie notatniki, kalendarze, te papierowe i elektroniczne, ponieważ ogłaszamy termin kolejnego Festiwalu ALEgramy❗️

W przyszłym roku widzimy się na tym wydarzeniu w dniach 16-17 listopada 2024r. w AMBEREXPO❗️Liczymy, że będziecie z nami podczas tego planszówkowego święta❗️

#alegramy #festiwalalegramy

Zgrajmy się w MOJO!

To już III edycja "Zgrajmy się w MOJO", od 3 lat gramy z Wami w każdą środę w restauracji MOJO Kuchnia i Przyjaciele! ????
Zbierz przyjaciół i zaplanujecie wspólny wypasiony wieczór pełen atrakcji w ➡️ MOJO Kuchnia & Przyjaciele ⬅️.
❗️ Wstęp FREE ❗️
To jedyne miejsce w Lublinie z tak rozbudowaną strefą rozrywki.
Oddajemy w Wasze ręce olbrzymią przestrzeń gaminkowo-planszówkową: ???? Strefa Gier Planszowych - ponad 70 tytułów znanych i lubianych oraz ???? Strefa Konsolowa z grami: EA SPORTS FC™ 24, Mortal Kombat 1, GUITAR HERO III a nawet Gra Taiko no Tatsujin Drum ‚n' Fun Bundle na Nintendo Switch)

Chcesz zagrać, w jakąś konkretną planszówkę? Nic prostszego - napisz do nas wiadomość prywatną bądź na adres mailowy LublinGameSpot@gmail.com - nasza biblioteka gier liczy ponad 250 tytułów!

W ramach naszego wydarzenia odbywają się spotkania naszych Przyjaciół - Fundacji Lublin GameDev oraz Fundacji FRU.

????????????????????????????????????????????????
W każdą ostatnią środę miesiąca zapraszamy twórców gier, badaczy gier, graczy, graczki i wszystkich innych entuzjastów tego cyfrowego medium. Poznajmy się na spotkaniu Fundacji Lublin GameDev! ????
????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????
Planszówki to Twój żywioł? To świetnie się składa! Wraz z Fundacją "FRU" oraz Board Manią - festiwalem gier planszowych i karcianych zapraszamy na cykliczne spotkania oraz turnieje z nagrodami!
????????????????????????????????????????????????????

Zasady bezpieczeństwa:
➡️ Lokal wyposażony jest w płyny do dezynfekcji;
➡️ Stoły są regularnie dezynfekowane. 

Planszówki w Opactwie

> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA <

Sprawdź na FB !

 

 

Zamieszkasz w XVII wiecznym kompleksie klasztornym Pobenedyktyńskim, który liczy prawie 5 hektarów zamkniętego murami terenu.

W obrębie znajduje się przedszkole z placem zabaw dla dzieci,  kawiarenka z domowymi ciastami oraz pamiątkami, miejsce na ognisko, park na spacery, wiele wystaw między innymi baszta węgierska z ekspozycja Muzeum Narodowego Węgier, sala z pamiątkami papieskimi oraz unikatowa na skalę całego świata Czarna Kaplica. W mieście Jarosław są liczne zabytki sakralne. Oprócz tego zaprasza Muzeum, dwie trasy podziemne na starym rynku.

Na uczestników czekają smaczne domowe posiłki serwowane przez kuchnie domu pielgrzyma. Jeśli nie tylko chcesz grać, ale także zwiedzać to w odległości mniejszej niż 50 km masz takie miasta jak: Przemyśl,  Łańcut, Leżajsk, Przeworsk, Sieniawa. Dla chętnych możliwy wypad na trasy górskie w Bieszczady. Odległość około 100 km od Jarosławia.

 

Dla każdego coś miłego się znajdzie.

 

WYPOŻYCZALNIA GIER PLANSZOWYCH

Do wypożyczenia będziemy mieć około 300 tytułów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

JAKIE M.IM. TYTUŁY BĘDĄ DOSTĘPNE?
• dła całej rodziny: Splendor, Avel, Architekci, Dixit;
• dla graczy początkujących: 7 cudów świata, Wsiąść do Pociągu, Catan;
• dla graczy średnio-zaawansowanych: Zaginiona wyspa Arnak, Everdell, Terraformacja Marsa, Łąka, Agricola, Pięć Klanów, Pory Roku, Turbo;
• dla graczy zaawansowanych: Nemesis, Nemesis Locdown, Star Wars: Rebelia, Zewnętrze Rubieże, Clash of Cultures, Black Rose Wars, Successors;

 

Jeśli gry Cię znudzą – zobacz co w swojej ofercie posiada Opactwo

W przerwach od grania można wybrać się do kawiarenki z domowymi wypiekami, znajdującej się w budynku. Dla gości Opactwa – atrakcyjne ceny.

Możliwość wspólnego ogniska w ogrodach.

Festiwal Akira

W 2024 będzie się działo ???? Druga edycja Festiwal Akira już w czerwcu - polecamy i zapraszamy razem z Lublin Game Spot !

 

Festiwal AkiraFestiwal Akira 2024

 

Witajcie! ヾ(^-^)ノ

????31 maja - 2 czerwca 2024 ???? zapamiętajcie tę datę ponieważ gorąco zapraszamy Was na pierwszą edycję lubelskiego Festiwalu Spotkań Kultur Akira! ❤

Zapytacie, czym jest Akira?????⛩????????????

Akira to miejsce, w którym ogranicza Was jedynie Wasza wyobraźnia. Znajdziecie tutaj wszystko, co związane z szeroko pojętą kulturą azjatycką, możecie uczestniczyć we wspaniałych prelekcjach, zabawach i warsztatach, lub udać się na zakupy do wystawców, którzy na pewno chętnie pokażą Wam swoje towary.

A może jesteście śmiałkami, którzy chcieliby spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkursach i turniejach?

????Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na FESTIWALU SPOTKAŃ KULTUR AKIRA! °˖✧◝(⁰▿⁰)◜✧˖°