Lista partnerów

Rebel – firma w 100% poświęcona propagowaniu idei nowoczesnych gier planszowych. Pod tym szyldem mieści się działający od ponad 20 lat, największy w Polsce internetowy sklep z grami i akcesoriami, sklep stacjonarny, hurtownia zaopatrująca w gry lokalne sklepy hobby i zabawkarskie oraz największe sieci handlowe, wydawnictwo odpowiedzialne za polskie wersje takich planszówkowych klasyków jak Dobble, Dixit czy Wsiąść do Pociągu, studio tworzące autorskie projekty gier, a także zaplecze wyjazdowe, obecne na największych imprezach w Polsce.

REBEL - nikomu nie trzeba przedstawiać. Od zawsze wspiera Boardmanię! Wspaniały GamesRoom to ich zasługa! A warsztaty malowania figurek? - Bez nich by się nie odbyły! Dziękujemy REBELOWI za ich wkład, zaangażowanie i pomoc! Bez Rebela Boardmania nie byłaby taka sama! <3

Vanaheim to sklep oferujący gry bitewne, planszówki, gry RPG i karcianki. To miejsce, w którym każdy hobbysta, gracz i pasjonat poczuje się jak w domu. Organizujemy turnieje, pokazy, naukę gry oraz warsztaty malowania. Na co dzień sprzedajemy towary przez serwis vanaheim.pl oraz w naszym krakowskim sklepie przy ul. Lubicz.

VANAHEIM od kilku edycji wspiera Wasze wysiłki w nauce malowania figurek! To dzięki nim podczas kolejnych Boardmanii możecie brać udział w darmowych warsztatach!

Mepel.pl - Gry planszowe polskie i zagraniczne, masa akcesoriów, pionki i różne elementy oraz farby i akcesoria do malowania - wszystko w jednym miejscu. Sklep www.mepel.pl to ogromny wybór i jakość.

===Poleca Gambit TV: Sklep z grami planszowymi z Katowic. Zacne gry, zacne ceny, PO PROSTU ZACNY SKLEP!

Mepel.pl już kolejny raz wspiera Boardmanię - dzięki czemu między innymi możecie liczyć na wspaniałe nagrody podczas turnieju malowania figurek!

Gramy razem!

W Playmaty.pl o matach i akcesoriach do gier bitewnych, planszowych i RPG wiemy wszystko. Zapewnimy kompletne wyposażenie Twojego stołu w akcesoria dopasowane do tego, w co grasz. Wybierz spośród kilkuset różnych wzorów, dopasuj odpowiadającą Ci technologię wykonania oraz rozmiar i dostosuj matę do swoich potrzeb. Jeśli do tej pory nie używasz mat w swoich grach planszowych, bitewnych i karcianych to uwierz nam - kiedy raz spróbujesz, nie będziesz już grać inaczej. Znajdziesz u nas również suchościeralne maty i księgi do gier RPG, po których możesz pisać i ścierać tak dużo jak tylko chcesz i za każdym razem stworzyć zupełnie nową mapę przygody, którą przeżywacie. Jeśli nie mamy w ofercie wzoru czy rozmiaru który Ci odpowiada nie ma problemu - wyprodukujemy dla Ciebie matę w prawie dowolnym rozmiarze, kształcie i z nadrukiem, który możesz samodzielnie wybrać. Wyciągnij z gry jeszcze więcej emocji!

PLAYMATY.PL to strategiczny partner Boardmanii - wspiera nasz konwent nie tylko pod kątem nagród i obecności medialnej, ale także zaopatruje nasze stoliki GamesRoomu w maty i DiceTraye! To dzięki nim czerpiecie przyjemność planszówkową na wyższym poziomie immersji! :D

Browar Zakładowy - Wielokran to pub firmowy browaru rzemieślniczego z Poniatowej. 10 kranów i dwie lodówki butelek z piwem, nowoczesne wnętrza i świetny klimat. Nie znajdziecie tutaj nudnych koncernowych piw. W Wielokranie króluje IPA, owocowe kwasy, czasem portery albo imperialne stouty. A jeśli te nazwy Wam nic nie mówią to nie szkodzi. Jesteśmy od tego żeby Wam doradzić i poprowadzić przez różnorodny świat piw.

Browar Zakładowy wspiera nas już po raz kolejny - dzięki nim każdy uczestnik Boardmanii ma stałą zniżkę na hasło BOARDMANIA. Dodatkowo możecie się spodziewać jakichś turniejów późniejszymi porami (18+) ;)

Czym jest MOJO?
<> MOJO to pozytywne nastawienie do tego, co w danej chwili robisz :)
<> Nieważne co robisz, kiedy, ale jak do tego podchodzisz :)
<> Straciłeś swoje MOJO? Przyjdź do nas, zrelaksuj się i je odzyskaj!
<> MOJO to pub i restauracja, w jednym. Miejsce, w którym każdy może naładować swoją energię. Wystarczy zabrać przyjaciół i gotowe!

MOJO kojelny raz wspiera BOARDMANIĘ! Zajdźcie tam po godzinach i koniecznie spróbujcie pysznych potraw! Naprawdę warto - ZAPRASZAMY! :)

Nie masz pomysłu na piątkowy wieczór? A może chcesz spędzić weekend inaczej niż dotychczas? Zabawa w escape roomie to propozycja dla Ciebie! 60 minut, podczas których Twoje emocje osiągną swoje apogeum, a każda kolejna zagadka, jaką będziesz musiał rozwiązać sprawi, że przekroczysz granice swoich możliwości. Jesteś na to gotowy?

Celem zabawy jest rozwiązanie wszystkich zagadek znajdujących się w pokoju w czasie 60 minut. Wbrew powszechnej opinii gracze nie muszą wydostać się z zamkniętego pokoju. Nasze scenariusze zakładają raczej rozwiązanie zagadki kryminalnej, odnalezienie zaginionego przedmiotu czy pomoc w odzyskaniu duszy słynnego Lubelskiego sztukmistrza Jaszy Mazura. Z każdego escape roomu można w dowolnym momencie wyjść. W zabawie w każdym z pokoi mogą brać udział grupy od 2 do 6 osób.

W naszych pokojach jest przede wszystkim bezpiecznie. Gra jest od początku do końca monitorowana przez obsługę, która posiada z grupami ciągły kontakt dzięki kamerom oraz krótkofalówkom. W pokojach znajdują się przyciski bezpieczeństwa, których można użyć w razie potrzeby, w dowolnym momencie gry. 

Let Me Out już kolejny raz wspiera nasz konwent - dzięki tej współpracy podczas naszej imprezy możecie wygrać darmowe wejściówki! A jest w czym wybierać - aktualnie dostępne są pokoje: - Grobowiec Faraona, - Sherlock Holmes, - Diabelski Cyrk, - Klątwa Majów, - Psychatryk 2.0 - POLECAMY !!! :O

Firma CreativeTools jest polskim producentem hobbistycznych narzędzi i materiałów dla twórców na całym świecie. Dostarcza najwyższej jakości produkty, które umożliwiają artystom wyrażenie swojej kreatywności w niezrównanych warunkach.

Każdy produkt jest tworzony w konsultacji ze znanymi malarzami figurkowymi. Nasza firma stawia na innowacyjne podejście do tworzenia produktów, które spełniają oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wymagających artystów, modelarzy oraz kolekcjonerów figurek.

Firma aktywnie współpracuje z klientami, słuchając ich opinii i uwag, aby stale doskonalić swoje produkty i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku.

Wspieramy społeczności hobbystyczne: Firma "Creative Tools" angażuje się w rozwój społeczności hobbistycznej, organizując warsztaty, konkursy i eventy, które umożliwiają artystom i modelarzom wymianę doświadczeń oraz promowanie swoich talentów.

 

Creative Tools już nie pierwszy raz wspiera nasze warsztaty malowania figurek! Wspierają również nasz turniej malowania speedpainting! Co u nich jeszcze znajdziecie? REWELACYJNE uchwyty do malowania, papiery ścierne, paletki tuszowe i podobno bedzie tego coraz więcej! 

Firma Ciachaj to mały warsztat, który tworzy stojaki na farbki oraz akcesoria do gier bitewnych oraz planszowych. Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie realizują Wasze i swoje fantazje w sklejce, MDF oraz plexi. Wpadajcie na Boardmanie, gdzie podeślemy parę nagród na turnieje! Firma Ciachaj działa od kilku lat tworząc akcesoria dla pasjonatów malowania oraz grania w figurkowe gry bitewne oraz planszówki. Swoje zainteresowania przekuwają w coraz to nowe rozwiązania dla hobbystów.

 

Ciachaje jak zwykle i ochoczo postanowili wspierać kolejną edycję Boardmanii! Nagrody na turnieje to właśnie dzięki ich wspaniałomyślności! Dziękujemy! <3

Wargamer to jedyny taki stacjonarny sklep z grami bez prądu w Lublinie. Skupiamy wokół siebie graczy w przeróżne gry: bitewne, karciane, planszowe, czy RPG. Posiadamy szeroki asortyment figurek, gier, farb oraz akcesoriów modelarskich. Organizujemy lokalne spotkania i turnieje, a przy tym posiadamy stoły na których codziennie można grać!

Wargamer od wielu lat wspiera Boardmanię - to dzięki nim odbywają się min. warsztaty malowania figurek! Będąc w Lublinie koniecznie tam zajrzyj i spytaj o Boardmaniowe promocje! ;)