Faq

Ile kosztują bilety?

Wstęp na imprezę jest BEZPŁATNY!

Chcę wziąć udział w warsztatach malowania figurek. Gdzie mam sie zapisać?

Śledź naszą stronę i profil na FB - tam będziemy ogłaszali informacje o zapisach na warsztaty!

Czy stoiska i wystawcy będą obecna przez całą imprezę?

Stoiska handlowe, wystawcy i wydawnictwa będą obecne w każdy weekend. W każdy weekend będą to inne ekipy, więc sprawdź na czym Ci zależy! Na tygodniu zapraszamy od 12tej do 20tej do Games Roomu - poza wypożyczalnią nie będzie dodatkowych atrakcji na tygodniu.

Czy jeśli nie znam żadnej gry, to mogę liczyc na jakąś pomoc?

Oczywiście! Jesteśmy otwarci na nowe twarze i z radością wspieramy nowych pasjonatów gier planszowych! Nasi wolontariusze pomogą w wybraniu gier, nauczą Was zasad i będą wspierali na każdym etapie imprezy! Serdecznie zapraszamy! :)

Czy muszę rezerwować grę, albo stolik?

Nie, nie realizujemy rezerwacji - jedynie gry z VIPożyczalni należy zamówić dzień wcześniej. Poza tym przychodzisz, wybierasz grę, znajdujesz stolik i grasz! :)

Czy aby wypożyczyć grę muszę mieć ze soba jakiś dokument, lub bilet?

Nie! Stosujemy system otwartego Games Roomu. Nie ma zapisów, czy rezerwacji. Przychodzisz, bierzesz grę i cieszysz się miło spędzanym czasem! :)

Mój syn chciałby wystartować w turnieju w grze Palec Boży. Czy zapisy prowadzone będą na miejscu przed rozpoczęciem? Czy może przez maila lub na fb? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zapisy na wszystkie turnieje (poza MOTU i SPEEDMANIA) będą odbywały się na miejscu, przed samym rozpoczęciem danego turnieju :)

Serdecznie zapraszamy! :)

Jakie gry będą dostępne na Boardmanii?

Podczas 13tej edycji Boardmanii dostępne będzie blisko 1500 gier! Ciężko zliczyć ostateczną ilość, bo wydawcy wciąż dosyłają swoje nowości - ale staramy się na bieżąco uzupełniać kompletną listę, którą możecie znaleźć tutaj:

BOARDMANIA#13 - gry

(niedługo będzie również dostępny plik do ściągniecia - jak już dostaniemy wszystkie przesyłki ;) )